Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

Müügitingimused kehtivad Lemonline.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja CityShop OÜ (edaspidi Veebipood Lemonline.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Lemonline.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood Lemonline.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lemoniline.ee. Muudatused kehtivad avaldamise hetkest ning üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist.

 

HINNAD

Kõik hinnad on eurodes. Hindadele lisandub käibemaks. Euroopa Liidu siseste tellimuste puhul toimub pöördmaksustamine. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (14 päeva pärast tellimuse vormistamist). Veebipood Lemonline.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lemonline.ee. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipood Lemonline.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. 

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi. 2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista tellimusˮ. 3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina. 4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, virtuaalsed tooted saadetakse teile e-kirja teel tellimuse vormistamise päeval. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor vm) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksude ja lisanduvate tasudega saadetakse pärast tellimuse kinnitamist Maksja e-posti aadressile. 5) Täitke andmete ja tellimuste kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. 6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.30−16.00).

 

MAKSEVIISID

Maksta saab kasutades Paypal kontot või arve alusel pangaülekandega.

 

KOHALETOIMETAMINE

Moodulid ja litsentsid saab alla laadida pärast seda, kui makse on Sinu kontolt laekunud.

 

VÄÄRAMATU JÕUD

Veebipood Lemonline.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Lemonline.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

PRIVAATSUS

Austame Sinu privaatsust. Kogu meile edastatud info on turvaliselt hoitud ning seda ei edastata kolmandatele osapooltele. Lisaküsimuste puhul võta meiega ühendust. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Veebipoel Lemonline.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel Lemonline.ee. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

 

REGISTRIANDMED

CityShop OÜ

info@magentopood.ee
Ettevõtte registrinumber: 14196231
Ettevõtte KMKR: EE102245145

 

KOGUTAV INFO

Kogume ainult sellist infot, mida meile vabatahtlikult jagad veebilehe või e-kirjade kaudu. Kogume üldist infot (millist brauserit ja domeeninimesid meie kliendid kasutavad ja kust riikidest infot küsitakse). Eesmärgiks on oma kodulehte arendada ja paremini kliendivajadustele vastata.

 

KOGUTUD INFO KASUTAMINE

Enne isikuandmete kogumist, anname alati teada, kus antud andmeid võidakse kasutada. Võime andmeid kasutada, et Sind informeerida uutest võimalustest, toodetest või teenustest.

 

TARBIJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAEBUSTE KOMISJONI POOLE

Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.