ALE - kõik moodulid -50%

Ettevõttest

Magento moodulid ja lisafunktsioonid 

Lemonline on veebipood, kust saad osta Magento e-poele vajalikke mooduleid. Moodulite ja lisafunktsioonide abil saad oma poodi täiustada ja funktsionaalsemaks muuta. Oleme Magento mooduleid tootnud ja tööle rakendanud alates 2006. aastast. 

Loe meie teenuste kohta ja tutvu moodulitega lähemalt siin.

Ambientia grupi osa

Lemonline kuulub Soome ettevõtte Ambientia Gruppi. Ambientia kasutab kõigis uuemates veebipoe projektides peamiselt Magento (1 või 2) tarkvara. Ambietia`i teostatud töödega saab lähemalt tutvuda siin.

Ambientia pakub lahendusi nii B2C tarbijatele mõeldud veebipoodidele kui ka keerukatele B2B kasutajaliidestele. Kui otsid oma veebipoele arendajat, siis võta meiega ühendust

Miks Magento

Magento on maailma kõige kiiremini kasvav e-poe tarkvara, mida kasutab üle 100 000 õnneliku poepidaja ja kaupmehe ning tuhandeid arendajaid üle kogu maailma. Platvormina on Magento turvaline, lihtsasti kasutusele võetav ja opereeritav ning integreeritav ettevõtte majandustarkvara ja infosüsteemidega.

Soomes sai Lemonline aastal 2009 esimeseks Magento Soome partneriks. Nüüdsest saab Lemonline`i teenuseid kasutada ka Eestis. Pakume Soome makse- ja postitusvõimaluste kõrval ka laia valikut Eestis äritegevuseks vajalikke Magento mooduleid.  

Üldkontakt Eestis:

Ambientia e-commerce Estonia OÜ
Ravi 2/Tatari 43, Tallinn
Harju maakond, 10134
11691711
+372 5816 1486
info@ambientia.ee